Football Manager 24’ün Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu: Mobilde Netflix’e Özel Olacak

Wonderkid avcılarına müjde! Yılların eskitemediği oyun serilerinden Football Manager 24’ün çıkış tarihi ve fiyatı paylaşıldı. Oyunun mobil sürümünden ise Netflix abonelerini yakından ilgilendiren haberler var.

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri geri dönmeye hazırlanıyor.

Yıllardır bıkmadan usanmadan wonderkid peşinde koştuğumuz, kupa maçlarına takım elbiselerimizi giyip çıktığımız bir efsane Football Manager serisi. Her yıl yeni oyunu ile hayranları merakla beklenen Football Manager serisinin son halkası FM 24’ten oyuncuları sevindirecek haberler var.

Football Manager 2024’ün çıkış tarihi nihayet belli oldu.

Her maç ‘ya hoca öyle mi oynatılır’ diye isyan eden oyunculara hayallerindeki takımın başına geçme imkanı veren Football Manager serisinin bu yılki halkası Football Manager 24’e 6 Kasım tarihinde kavuşacağız. Oyuna ön siparişle sahip olan oyuncular ise iki hafta erken, yani 23 Ekim tarihinde takımlarının başına geçebilecekler.

Football Manager 2024’ün fiyatı da belli oldu.

Oyuna sahip olmak isteyen oyuncular 899 TL’yi gözden çıkartmak zorunda kalacaklar. Oyun ayrıca 6 Kasım tarihine kadar geçerli olmak üzere yüzde 10’luk minik bir indirimle 809,10 TL’ye satılıyor. Bu fiyattan ön sipariş verirseniz oyuna iki hafta daha erken kavuşabileceğinizi bir kez daha hatırlatalım.

FM 24 cephesinden Netflix abonelerine bir de müjde var.

Netflix Games kapsamında oyunun mobil sürümü olan Football Manager 2024’e ücretsiz bir biçimde erişebileceksiniz. Hem Android hem de iOS kullanıcıları FM24 Mobile’a mobil cihazları üzerinden, Netflix’teki oyunlar kısmından erişebilecek ve oyunu cihazlarına indirebilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x